ГАВРИШАНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ СУХИНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Навчальний процес

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлені дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність дошкільного  навчального  закладу регламентується планом  роботи на навчальний рік і літній оздоровчий період, що схвалюється педагогічною радою закладу та затверджується його керівником. Зміст  навчально-виховного  процесу в закладі   визначається   Базовим   компонентом  дошкільної освіти відповідно до чинних програм розвитку дітей, у тому числі  з особливими освітніми потребами,  рекомендованих (схвалених) Міністерством освіти і науки України:
1) комплексна програма:
 - програма «Дитина» (рекомендовано лист МОН України № 1/11-16163 від 09.11.2015 р.)
2) парціальна програма:
- Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», схвалено для використання в ДНЗ комісією з дошкільної педагогіки і психології  Науково-методичної ради з питань освіти МОНМСУ (Лист І ІТЗО від 25.03.2016р.  № 2.1/12-Г-85)