ГАВРИШАНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ СУХИНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Поради батькам майбутніх першокласників

Школа – це зовсім не страшно!!!

1. Поясність дитиніщо дорослі ходять на роботу; для діток робота - дитса-дочок, а для старших - школа. Розкажітьщо всі колись ходили до школиібабуся, і дідусьі мама, і тато.
2. Дуже часто причина негативного ставлення дитини до школи криється увідношенні батьків. Батьки «заражують» дітей своїми хвилюваннямипобо-юваннями і малюк починає сприймати школу як невідому загрозуНалаштуй-те дитину позитивно, розкажітьщо у неї з'явиться багато нових друзівщо кожендень вона буде дізнаватися багато цікавогоЗгадайте веселі історії зі свого шкільного життяМожна погратися у «Школу». Нехай учителем у цій грі буде мама чи бабуся, а дитина - учнем, а потім поміняйтесь ролями.
3. Разом з дитиною виберіть найкраще шкільне приладдя: ручки, пенализошити,олівці, рюкзак, пластилінальбоми. Нехай дитина поміряє новеньку форму,відчує себе дорослимсклавши все у рюкзак.
4. Якщо дитина захоче помалювати в новому альбомі чи зошитіабо зліпити зі«шкільного» пластиліну динозаврика - не забороняйте їй.
5. Не акцентуйте увагу лише на навчанніДитинство у шість років незакінчується.